Hakkımızda

Bebek sahibi olmak, ebeveyn olmayı dileyen kişilerin hayatındaki en önemli olaylardan biridir. Ebeveynlerin bebek ve çocuk gelişimi hakkında bilgi edinmek için başvurduğu ilk kaynaklardan biri internet siteleridir.

BebeğimleHayat olarak ebeveynler için geniş kapsamlı bir bilgi envanteri oluşturma amacıyla yola çıktık. Gebelik planlamadan doğuma, yeni doğan döneminden çocuk gelişimine kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda güvenilir bilgi sunmak için içeriklerimizi hazırladık. Saygıdeğer kuruluşların sağladığı bilgiler ve uzman görüşleri doğrultusunda bir ebeveyn olarak bebeğinizin sağlıklı gelişimi ve mutluluğu için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgileri bir ebeveyn gözünden sizlere sunduk.

BebeğimleHayat olarak yalnızca bilgi kaynağı sağlamayı değil aynı zamanda bebeğinizin ihtiyaç duyabileceği her şeyi tek tıkla edinebileceğiniz bir platform sağlamayı hedefledik. Bu bağlamda güvenilirlik, şeffaflık ve duyarlılık ilkeleri bağlamında bir envanter oluşturduk.

Ebeveyn olarak sizlerin heyecanını paylaşıyor ve ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılamak için çalışıyoruz. Bebeğinize değer veriyor, onun en iyi şekilde gelişmesi için bilgi birikimi bakımından destek sağlıyoruz. Bilinçli bir ebeveyn olmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri sunmak ve bebeğinizi iyi tanımanızı sağlamak için yanınızdayız. Ebeveynlik yolculuğunda güvenilir bir rehber sunan BebeğimleHayat olarak bebekli hayatı öğrenmeniz ve çocuğunuzun gelişimini adım adım takip edebilmenizi hedefliyoruz.